Кухні модерн з антресолями на замовлення

На кухні завжди хочеться трошки більше місця для зберігання. Особливо на невеличкій кухні. Кухня з антресолями перетворить в корисну площу кожен вільний сантиметр. Гарнітури з антресолями підходить власникам як великих, так і малих осель. Антресольна кухня візуально «витягує» стіни, особливо якщо антресольний кухонний гарнітур у світлих тонах. У дизайн-проектах усе частіше зустрічаються антресольні кухні і ось чому:

Безперечні переваги кухні з антресолями:

— Більше місця для зберігання. Третій ярус буде повноцінною системою зберігання кухонних приладь, посуду, техніки. І баночок (куди ж без них)

— Лаконічний дизайн. Такі кухні, як правило, є монолітною конструкцією з мінімумом незадіяного простору. При цьому приміщення кухні виглядає охайніше, без зайвого візуального шуму: усе сховано за кухонними фасадами. За верхнім ярусом часто сховані комунікації.

— Універсальна стилістика. Кухні під стелю не мають стилістичних обмежень. Модерн, лофт чи сучасна класика — в усіх цих стилях можна прекрасно обіграти двохрівневі кухні.

— Чистота. На верхніх шафках не буде скупчення пилу, який час від часу треба прибирати.

— Візуальне збільшення стін кухні. Антресольна кухня візуально «витягує» стіни, особливо якщо антресольний кухонний гарнітур у світлих тонах

Вибір матеріалу для антресольної кухні:

МДФ ідеально підходить для кухні під стелю з атресоллю. Фасади можуть бути як гладенькими, так із фрезеруванням. Пофарбувати можна як по RAL, так і по NCS. Ми також працуюємо із плитним матеріалом на основі МДФ. Такі фасади мають прекрасні експлуатаційні характеристики та приємну ціну.

ДСП буде економнішим по грошах, також доступна широка кольорова гама. На ДСП у якості фасаду варто звернути увагу, якщо на першому місці стоїть питання економії (наприклад,квартира під здачу). Слід памятати, що у залежності від виробника ДСП, ціни на саме ДСП різні. На деякі позиції можуть бути навіть вище ціни МДФ.

Акрил дуже популярний як матеріал для фасадів на кухні модерн. Вони легко миються, не бояться вологи та високих температур, з часом не вигорають від сонця. Глянцевий акрил, особливо світлі кольори, візуально розширяє простір. Кухня з акрилу буде мати неперевершений вигляд не залежно від того, чи це кухня у три яруси, чи кухня з прямими верхніми фасадами.

Ручки можуть бути класичними або ж утоплені у дверцята. Популярна кухня без ручок з ручкою-фрезою, або кухня з профілем Gola. Ще популярна кухня з відкриттям від натискання, з такими ручками ідельно виглядає монохромна кухня, непомітна кухня. Відкриття антресольних шаф найчастіше вбік.

На що звернути увагу при виборі кухні:

Кухні з антресолями складні у монтажі. Окрім прямих кутів та рівних стін кухонного приміщення знадобиться професійний монтаж. Наші наші дизайнери знають, як технічно правильно зробити проект кухні з антресолями. З усіма складнощами монтажу справляться наші монтажники, за плечима яких вже не одна сотня змонтованих кухонь

У маленькому просторі кухні з антресолями у темних тонах можуть виглядати занадто масивно. Уникнути цього та візуально полегшити конструкцію допоможуть наші дизайнери: вони підберуть палітру, підкажуть як розбавити кухню відкритими полицями, витяжкою соло, фасадами зі скла, тощо.

Кухня у три рівні. У трьохрівневій комбінації є класичний ряд верхніх баз, а над ними антресолі, що вписані у простір між стелею та другим рядом шафок. Така комбінація підійде для приміщень із високою стелею і гармонійно виглядатиме на кухнях із стелею від 2,5м.

Кухня у два рівні. Такий варіант розташування шафок підійде для приміщень із невисокою стелею – до 2,5м. Верхні шафки не одинарні, а здвоєні.

Форма кухні. Антресольна кухня може бути лінійна, П-подібна, кутова, з островом чи без. Найпопулярніша кутова кухня з антресолями. Яка б форма не була - робочий трикутник має бути досконало продуманим. Ваша зручність- перш за все! З проектувнням робочого трикутника допоможуть наші дизайнери.

Все ще не впевнені, яка кухня підійде саме Вам?

Оформіть заявку на консультацію дизайнера. Наш спеціаліст вивчить технічні особливості приміщення і допоможе Вам з вибором ідеального планування для Вашого кухонного простору. Ми також зробимо Вам попередній ескіз
Надсилаючи свої персональні данні, Ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності