Кухні з натурального дерева від виробника

Якщо Ви відносите себе до поціновувачів усього натурального - кухня з масиву дерева саме для Вас. Усі натуральні матеріли прекрасні: натуральний камінь, бавовна або льон. Вони коштують дорожче за синтетичні аналоги і складніші у догляді, проте, служать вони набагато краще і набагато довше. Те ж саме можна сказати і про кухню з натурального дерева. На сьогодні купити «кухню з натурального дерева» означає замовити кухню з дерев'яними фасадами, однак, здебільшого, з корпусом з ДСП з PUR кромкуванням.

На що звернути увагу при виборі кухні з масиву дерева?

- Унікальність. З точки зору дизайну, дерево одне із найбільш видовищних та унікальних варіантів для оформлення кухні. Не існує абсолютно однакових малюнків на фасаді, і, власне, цим дерево і цінне. У вас вдома буде невеличкий шедевр, до створення якого долучилась сама природа.

Дерев'яна кухня на замовлення прекрасна у класичному стилі, у стилі прованс чи кантрі, у стилі сучасна класика. Головне завдання дизайнера – не перенаситити гарнітур елементами різьблення та декором і не перетнути межі між «стримано-нудно» та «насичено-розцяцьковано».

Кухню з дерева ідеально поєднувати із іншими природними матеріалами, наприклад дерев'яна матова кухня чудово комбінується із полірованою стільницею із кварцу.

-Ціна. Кухня з масиву за замовчуванням не може коштувати дешево. Дешева ціна має швидше насторожити, ніж порадувати, адже якісна обробка деревини потребує ретельного дотримання технологій підбору сировини, її сушіння та фарбування з використанням недешевого сучасного обладнання. Кухня з натуральної деревини потребує більше індивідуального підходу до фігурних елементів, кольорових рішень, адже помилок вона не пробачає. На прикладі класичної кухні з дерева ви легко зрозумієте рівень виробника.

Від чого залежить вартість кухні з дерева на замовлення?

- Метраж на розташування. На вартість кухонного гарнітуру з масиву впливають:
- розмірні параметри кухонних меблів та форма (П-образна, кутова, пряма кухня чи кухня з островом);
- кількість висувних модулів, поличок та фрезерованих елементів елементів декору;
- вид обраних матеріалів (дуб, ясень, вільха) і фурнітури.

Логічно, що оптимальним варіантом стільниці для кухні з дерева буде камінь кварц, акрил або керамограніт. Це не тільки естетично, а ще й практично. Ціна таких стільниць буде дорожчою у порівнянні із стільницями з ДСП, проте, витрачені кошти будуть цілком оправдані у розрізі довговічності кухні.


- Фурнітура. Обираючи кухню з недешевими дерев'яними фасадами, не варто економити на фурнітурі. Висувні та підйомні механізми доповнять вишуканий кухонний гарнітур ще й сучасною функціональністю.

- Монтаж кухні з дерева. Окрім технологів і дизайнерів, Ameli має штат монтажників, які постійно вдосконалюють свою майстерність та проходять сертифікації на виробництві. Збирання та установка меблів з дерева здійснюють виключно нашими монтажниками. Ми не використовуємо бригади з аутсорсу. Цей факт гарантує не тільки якісне виготовлення кухні, а ще і якісний монтаж. Відповідальність за занос меблів ми також беремо на себе – у нас працює 2 бригади вантажників.