Кухні з фрезерованого МДФ

Кухні з фрезерованого МДФ як пластилін. З фрезерованого МДФ можна отримати будь-яку стилістику: від класики до хай теку. Кухня з фрезеруванням гармоніна в стилі неокасика та скандинавському стилю. Додавши пілястри та карнизи, отримаємо сучасну неокласику, патину – розкішний класицизм, 3D фрезерування – виходимо на лофт або навіть мінімалізм. Шикарні фасади з фрезеруванням поєднують витонченість з дорогим, парадним зовнішнім виглядом, зберігаючи при цьому строгість та елегантність. Такі фасади не бояться перепадів температур, прекрасно захищені від вологи, досить прості у догляді.

На що звернути увагу при виборі кухні з фрезеруванням

Ціна та терміни виробництва. Ціна кухні з фрезерованими фасадами менша, ніж ціна кухні з дерева. Ціна фрезерованої кухні залежить від форми та складності фрезерування — чим простіша геометрія візерунку, тим нижча ціна кухні. Терміни виготовлення кухні з МДФ фрезерованого - від 21 робочого дня. Ми дотримуємося усіх технологічних етапів виробництва. Беремо у роботу рівно стільки, скільки зможемо виготовити якісно, і, головне, витримати прописані у договорі зобов'язання по термінамам виробництва.

Як це мити?
Найчастіше питання замовників, які хочуть купити кухню з фрезерованими фасадами. По-перше, за будь-якими фасадами треба догляд, не залежно від того, який найсучасніший матеріал ви оберете. Прибирати фрезеровані фасади легко: протирати мікрофіброю, уникати меламінових губок та абразивних засобів. Жирні плями легко забрати розведеним водою засобом «анти-жир».

У вас маленька кухня? Фрезеровані фасади із правильно підібраним візерунком візуально зроблять кімнату легшою та просторішою. Колір фасадів — із світлої палітри відтінків. Довірте створення проекту дизайнерам Ameli, які однаково легко справляються із меблюванням як великих, так і малих кухонь.

Поєднання стилів. Це неординарний підхід до оформення інтер'єру. Гармонійне поєднання фрезерування із простими формами, сучасними матеріалами та функціональною фурнітурою створює сучасні дизайни, що відрізняються своєю унікальністю та неповторністю. Ми домопожемо сворити грамотний тандем вишуканості, простоти та граціозності.

Кухня МДФ фрезерована: кольори та декори

Кухня з фрезеруванням сама по собі вже є акцентним центром кухні, що значно спрощує вибір столової групи, декору вікон.

Кольори. У той час, як ДСП та плитний МДФ мають певні обмеження по кольоровій гаммі, фарбовані фрезеровані фасади з МДФ відрізняються багатством кольорових та дизайнерських рішень. Колір обираємо за каталогами RAL або NCS. Його можна підібрати тон в тон до будь-чого в інтер'єрі: обоїв, стін, штор і тд. Кухня МДФ фрезерована може бути матова, глянцева, з нанесенням патини та без патини.

Декори. Завдяки власному виробництву моживе виготовлення на замовлення будь-якої нестандартної кухні із будь-яким нестандартним фрезеруванням. Каталог фрезерування досить широкий – від розповсюджених фасонів до розробки індивідуального малюнку. Ми робимо як фрезерування простими лініями та їх комбінаціями, так і складні комплексні візерунки. Ефектно виглядають 3D фрезерування з імітацією поверхонь та текстур, фрезеровані радіусні фасади, гнуті фасади.

Елементи складних форм, такі як карнизи, багети, масківниці – важливі частини класичних кухонь. Вони доповнюють інтер'єр деталями. При цьому важливо триматися балансу - надлишок такого декору зробить кухню незграбною. Дизанери Ameli до Ваших послуг у нас в салоні або он-лайн та проконсультують Вас з усіх питань.

Кухня МДФ фрезерований по індивидуальному замовленню

Це можливість створити кухню мрії від зовнішнього вигляду до внутрішнього наповнення. Додайте інтер'єру вишуканості за допомогою кухні із фрезеруванням. Фактура з декоративною різьбою дозволить створити акцент на декорі та зробить вашу кухню елегатною.

Замовити кухню з фрезерованого МДФ можна у нашому салоні

Оформіть заявку на виїзд дизайнера до Вас на об'єкт. Дизайнер вивчить технічні особливості приміщення і допоможе ідеально вписати кухню у Ваш простір та бюджет.
Надсилаючи свої персональні данні, Ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності