Кухні модерн з прямим верхом

Кухня у сучасному стилі включає у себе дясятки стилів: від хай-теку, мінімалізму і лофту до еклектики. По суті, це будь-яка стилістика, відмінна від монументальної класики. Сучасна кухня - це у першу чергу зручна кухня, функціональна кухня. Це кухня із сучасних матеріалів, «розумної" фурнітури, з хорошою побутовою технікою. Кожна деталь кухні модерн покликана спростити побут: від приготування їжі до прибирання. Замовити сучасну ергономічну кухню по факту означає створити простір, де усі складники пов'язані між собою як функціонально, так і візуально.

Безперечні переваги кухні з прямим верхом

- Немає чітких вимог до організації: кухні можуть бути як до стелі, так і ні. Такі кухні мають право бути з елементами класики, лофту, скандинавського або еко-стилю, мінімалізму, та навіть ар-деко. Головне правило: дизайн кухні має відповідати саме Вашим внутрішнім уявленням про затишок, комфорт та естетику. На Вашій майбутній кухні зручно має бути саме Вам і Вашій родині.

- Кухні з прямим верхом ідеально впишуться у приміщення як з низькою стелею, так і з високою, адже немає рекомендацій щодо висоти стелі як у антерсольних кухнях. Це може бути кухня як у хрущовку, так і заміський будинок, кухня як під здачу, так і кухня у власну квартиру, кухня в однушку або ж кухня-студія.

- Безпрограшне дизайнерське рішення: сучасний кухонний гарнітур з гладкими фасадами без фрезерування. Якщо кухня з МДФ - то мінімум декору на фасадах. Кухня з інтегрованими ручками, з профільною ручкою Gola або ж відкривання від натискання. Нижні висувні шухляди будуть набагато зручнішими за розпашні фасади.

- Ціна на кухню з прямим верхом нижча, ніж ціна кухні з антресолями в аналогічних матеріалах та тих самих розмірах.

Вибір матеріалу кухні з прямим верхом

Матеріал фасадів може бути як класичний МДФ, так і ДСП. Кухні із ДСП Saviola, ДСП Cleaf та ДСП Egger, а також AGT Skin та AGT Avlic шикарно імітують природні текстури як дерева, так і каменю. Акрилові фасади Nieman, фасади з покриттям SoftTouch, двосторонній AGT Supramat, пластик Fundermax або Arpa легкі у догляді. Хочете більш яскравих фарб? Українські виробники LuxeForm, Swiss Krono та Kronospan мають прекрасний вибір як стільниць, так і матеріалів для фасадів та внутрішнього наповнення кухні. Ручка GOLA, профільна ручка та ручка J-touch використовуються найбільше.

Два кольори— дві фактури. Найпопулярніші кухонні гарнітури— у два кольори з вертикальною або горизонтальною розбивкою. Один тон може бути базовим, другий— акцентним. Більш цікавим кольорову пару робить мікс фактур: гладкі фасади і текстура дерева, МДФ і скло, матовий ДСП та глянцевий акрил. Відмінно працює комбінація гладких матових фасадів з вираженою текстурою дерева або каменю. Стільниця із керамограніту, акрилу чи кварцю зробить кухню на замовлення не тільки гарною, а ще й довговічною.

Мало— не означає одноманітно. Сучасні інтер'єри спрацьовують за рахунок вивірених форм, глибини кольору та комбінації фактур. Досвідчена команда дизайнерів Ameli допоможе правильно скомпонувати матеріали кухонного гарнітуру і гармонійно вписати дизайнерську кухню у Ваш простір та бюджет.

На що звернути увагу при виборі кухні

Дизайн підкорюється функції, не навпаки. Кухонні меблі повинні бути багатозадачними, спланованими за принципами ергономіки. Вони мають бути зручними саме для Вас. Підбір матеріалів та фурнітури кухні залежить від Ваших звичок, частоти приготування їжі, та навіть Вашого зросту. Слід звернути увагу не тільки на матеріали кухні, а і на кухонну фурнітуру. Радість від зекономлених грошей буде разова, а якісна кухня бути приносити задоволення щодня.

- Кольрова гама кухні популярна сьогодні - всілякі варіації нюдових кольорів: від ніжного вершкового до насиченого пшеничного. Молочна кухня, кухня шампань, кухня капучино, кухня молочний шоколад, ванільна кухня, оливкова кухня — це далеко не увесь перелік «їстівних кольорів». Найчастіше замовники обирають комбо бежевих та сірий відтінків, кухня графіт та дерево.

- Природність палітри— тренд, який буде актуальним ще довго. Ви хочете додати яскравих кольорів, зробити кухню виразною, але боїтеся перетворити гарнітур у «бабусину кухню»? Мрієте додати лазурі моря чи пряного шалфею, насиченого теракотового чи охри, ніжного барвінку чи кольору грозової хмари, проте залишити кухню у стилі мінімалізму? Або ж навпаки - зробити брутальну кухню, "кухню-антипринцесу" у темних відтінках? Напишіть нам і дизайнери Ameli допоможуть Вам із вибором як кольору, так і внутрішнього наповнення.

Ви в пошуках ідеальної кухні? Передивилися купу фото кухонь, але не впевнені, що підійде саме Вам?

Оформіть заявку на виїзд дизайнера до Вас на об'єкт. Дизайнер вивчить технічні особливості приміщення і допоможе ідеально вписати кухню у Ваш простір та бюджет.
Надсилаючи свої персональні данні, Ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності