Про нас

Ameli – виробник меблів на замовлення повного циклу – від створення проекту до монтажу. З легкістю виготовляємо меблі на замовлення з усіх наявних матеріалів на ринку України: з натуральної деревини, МДФ, акрилу, ДСП, каменю, металу і тд.

Наша мета: зробити індивідуальні меблі на замовлення не за всі гроші світу, а ті, що потрібні саме Вам з повагою до Вашого бюджету. Для створення практичних і водночас гарних меблів у нас є усе необхідне:

- Комфортний шоурум у м. Києві, де представлені зразки меблів, фурнітури та матеріалів, з якими ми працюємо. Ви можете оцінити якість виготовлення та зборки кухонь і шаф. Усе можна поюзати і починати закохуватися у свої майбутні меблі ще на етапі проекту;

- До Ваших послуг досвідчені дизайнери та замірники. Мінімальний досвід роботи в проектуванні меблів – від 7 років. Їм під силу складні задачі, за які беруться тільки профі. Працюємо як з дизайнерськими проектами, так і створюємо власні;

- Сучасне виробництво. Власні ЧПУ та малярний цех дозволяють виготовляти меблі найвищої якості у заявлені терміни. Для нас чіткі терміни виготовлення та гарантійні умови – це реальна відповідальність виробника, закріплена пунктами договору. Маємо досвід роботи як з економ-варіантами, так і з меблями преміум-класу.

- Монтаж меблів у замовника здійснює тільки наша команда. Ніякого аутсорсу та неперевірених майстрів. Отже, якщо Ви й досі у пошуках надійного і перевіреного виконавця, Ameli – саме та компанія, яка втілить найсміливіші та найскладніші задачі.

Звяжіться з нашим менеджером, надсилайте на розрахунок готові проекти або ж давайте створювати проекти з нуля. І у нас з Вами обовязково все вийде!


Мрієте про стильні меблі від надійного виробника?


Відправте заявку та отримайте консультацію дизайнера. Ми допоможемо Вам з вибором матеріалів та зробимо Вам попередній ескіз. Знижку на меблі при замовленні від 2-х одиниць!
Надсилаючи свої персональні данні, Ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності