☑️1. Якщо Ви прихильник ранньої сепарації дітей від батьків і у Ваші плани входить зробити чадо самостійним якомога раніше – цей варіант сушарки для Вас.
Вам не прийдеться по кілька разів за день бігати дістати чашечку чи «оно оту тарілочку». Особливо, якщо вага «отої тарілочки» грам 500-800.
А так діточки самі дістали, самі попили-поїли, самі помили, самі ж поставили назад
Якщо ж у Вас зовсім карапузик і його/її задача із цікавості відчиняти все підряд – можете бути спокійні: загружену повністю сушарку Ваш малючок навряд чи осилить.
☑️2. Тендітним панянкам також стане у пригоді така сушарка. Погодьтеся, поставити посуд у нижню базу значно простіше, ніж піднімати його наверх. Тим паче, якщо робити це ти вимушена ще й навшпиньки. Особлива морока з вологим посудом – часто висковзує з рук і б'ється…
Господині, які мали досвід користування як верхньою, так і нижньою сушарками відмічають:
у нижній сушарці менше «хламидла», ніж було у верхній. Усілякі баночки-скляночки на виду і тому затримуюся не надовго;
простір у нижніх використовується ефективніше, ніж у верхніх. Нижні – більш вмісткі;
дорожча вартість нижньої сушки з часом з лихвою окупиться наявністю цілого посуду👌. Вологий посуд частіше висковзає з рук і бється частіше саме при використанні верхніх сушарок
менше шансів заляпати одяг стікаючою з посуду водою, ставлячи його вниз (особливо актуально, якщо перед виходом на роботу ти миттю вирішила сполоснути чашку і поставити її наверх. Ну і тут ти така вся у білій блузці ловиш бризки водички зверху. Знайоме🤗?)
Нижню сушарку, на жаль, не вийде встановити, якщо кухня скромних розмірів.
↪️Отже,резюме.
Існує багато варіантів як розміру, так і навантаження. При існуючій на ринку фурнітурі, нижня сушарка має працювати бездоганно. При наявності місця на кухні нижня сушарка – відмінний вибір.